Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že speváčka Adele prežíva krušné chvíle, nakoľko nie je žiadnym tajomstvom, že sa aktuálne rozvádza so svojím manželom. Opak je však pravdou – obľúbená Londýnčanka chytila nový dych a podnikateľa Simona Koneckeho vymenila za svetoznámeho rapera.

Adele je posledné mesiace v médiách neprepieraná kvôli hudbe, ako to u nej doposiaľ bývalo zvykom, ale kvôli súkromiu – okrem vzťahových problémov, ktoré vyústili až do žiadosti o rozvod, speváčka púta pozornosť aj viditeľne štíhlejšou postavou. Práve svojím novým ja možno plavovláska zaujala i známeho hudobníka.

Ako informujú zahraničné plátky, Adele sa už nejaký čas stretáva s raperom menom Sekta, ktorý, mimochodom, toto leto poctil návšteovou i Slovensko, keď sa objavil ako jeden z účinkujúcich na festivale Pohoda. Dvojica sa vraj pozná od roku 2016, odkedy je v neustálom kontakte. Aktuálne vraj dokonca britská hviezda svojmu 37-ročnému rodákovi pomáha s prípravami na narodeninovú oslavu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nakoľko sa jedná o človeka z brandže, tentokrát by Adelin čerstvý vzťah mohol mať šťastnejší koniec než v prípade jej expartnera, ktorému údajne vadila popularita a časová vyťaženosť svetovej star.

Skepta

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Twitter