Posledný rok sa meno jednej z najuznávanejších speváčok sveta skloňuje predovšetkým najmä v súvislosti s jej radikálnou zmenou imidžu. Po tom, ako sa totiž Angličanke po ôsmich rokoch rozpadol vzťah so Simonom Koneckim, ústiacim až do rozvodu, z nej začalo čoraz viac ubúdať. Aktuálne je Adele štíhla ako prútik, pričom fanúšikov najnovšie ohúrila úplne iným lookom, než na aký sme boli u nej doposiaľ zvyknuté.

Začiatkom januára speváčka Adele šokovala informáciou, že sa jej podarilo zhodiť neuveriteľných 45 kilogramov. Zo známej bacuľky, ktorú obdivovali ženy z celého sveta i preto, že nepatrila do kategórie dokonalých slečien so se*y krivkami, sa tak zrazu stala mimoriadne štíhla kočka.

Schudnutá diva každým novým záberom vzbudzuje u fanúšikov údiv, pričom na jej najnovšej snímke pôsobí ako naozaj niekto celkom iný. Nakoľko sa 32-ročná plavovláska rozhodla, že vzdá vo virtuálnom svete poklonu svojej nemenej populárnej kolegyni Beyoncé za vydanie jej albumu Black is King, obliekla sa do obtiahnutého trička s rovnakým vzorom, ako má čokoládová kráska v jej novom klipe ku skladbe Already, a odfotila sa práve pri jednom z jeho obrazov.

Čo je však na danej snímke najzaujímavejšie, je dievčenský look autorky mega hitov ako Rolling In The Deep či Someone Like You. Adele sa totiž na fotografii vyníma bez výraznejšieho make-upu a s jemnými vlnkami, vďaka čomu pôsobí ako nežná tínedžerka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/adele, Twitter