Už celé týždne sa väčšina slovenskej populácie necháva opakovane pretestovať na prítomnosť nového typu koronavírusu, šíriaceho sa v našej krajine neželanou rýchlosťou. Jednou z pravidelných účastníčiek je aj speváčka Martina Schindlerová, tá sa teraz s rodinkou rozhodla odskúšať si na vlastnej koži novú variantu kloktania. Priebeh vyšetrenia sa ale podľa jej predstáv nevyvíjal…

Bývalá finalistka úvodného ročníka talentovej súťaže Superstar uprednostnila kloktací PCR test pred “pichaním” paličkou do nosa, z čoho jej vraj zakaždým vyhŕknu slzy. Na odberné miesto zavítala spoločne so sestrou a svojimi dvomi potomkami.

martina schindlerova

Napriek tomu, že si túto menej bolestivú metódu spočiatku pochvaľovala, výsledok ju poriadne zaskočil. Keďže malo ísť pôvodne len o ďalšie preventívne pretestovanie celej famílie, nikto z nich asi s pozitívnym verdiktom nerátal.

,,Z výsledku už mi teda nie je prijemne, ale verím, že o 14 dní budem zase negatívna s pozitívnym nastavením. Inak sa zatiaľ cítim len normálne chorá, mám zapálené hrdlo, zatiaľ OK. Teraz plán – 14 dní byť len doma a vyliečiť sa,” opisuje bezprostredné pocity Martina Schindlerová, ktorá nečakane zistila, že sa niekde nakazila covidom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Schindlerovamartina | Foto: Instagram/Schindlerovamartina, Streamable.com