Kendall Jenner zažila v týchto dňoch podobnú drámu, aká sa udiala jej staršej nevlastnej sestre Kim Kardashian pred pár mesiacmi v Paríži. Kendall sa totižto stala obeťou lúpeže, no ona, chvalabohu, obišla bez psychickej traumy.

Kim Kardashian West sa stiahla z očí verejnosti po tom, čo ju v hotelovej izbe okradli, zviazali a mierili na ňu zbraňou. Z októbrového hrôzostrašného incidentu, kedy zároveň prišla aj o šperky v hodnote 11 miliónov dolárov, sa televízna hviezda veľmi dlho spamätávala. Podľa všetkého svoje drahé klenoty už nikdy viac neuvidí, pretože ich lúpežníci pravdepodobne nechali roztaviť. Manželka slávneho hudobníka je od tejto udalosti aj menej aktívna na sociálnych sieťach, no i keď niečo pridá, tak sa to väčšinou týka jej blízkej rodiny.

Ďalšia členka z populárnej americkej rodiny si tento týždeň zažila podobný scenár. Chvalabohu, 21-ročná supermodelka nebola v čase prepadu doma, a tak nemá podobný nepríjemný zážitok ako jej nemenej populárna nevlastná sestra. Na prvý pohľad neboli viditeľné žiadne známky násilného vniknutia, a preto Kendall zistila až neskôr, že bola olúpená. Televízna hviezda si to všimla až vtedy, keď v izbe nenašla svoje drahé šperky. Celková suma škôd sa nakoniec vyšplhala až na 200 000 dolárov, no nik zatiaľ nie je obvinený či podozrivý.

Foto: Instagram, giphy.com | Zdroj: Tmz.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.