Kým niektorým účastníkom slávneho markizáckeho projektu Farma sa môže dianie na statku zdať až príliš divoké, iní sa naopak už poriadne nudia. Jeden z farmárov sa preto po potužení alkoholom rozhodol osviežiť kolegom atmosféru v nie príliš príjemnom duchu…

Ako by ste sa cítili, keby vás uprostred noci zobudil zo spánku muž, zamaskovaný od hlavy po päty, blikajúc baterkou priamo na vašu tvár? Presne toto zažila krátko po náročnej zabíjačke krehká kráska Xénia Gregušová, ktorá pri pohľade na čudesný výjav za sklenenými dverami len vyplašene vytreštila oči a od údivu sa nezmohla na žiadnu reakciu.

xenia lukaš farma

V tej chvíli nemohla ani len tušiť, že za prapodivnou maskou sa nachádza opitý Vlado Nikolajev – ten bol v mierne nepríčetnom stave už od poobedňajších hodín, kedy spôsobil zrážku a následný pád až troch chlapov naraz.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Svojrázny pracant pokračoval v zábavke i po tme, pričom od Xénie a Lukáša si to neskôr namieril rovno k Norovej posteli. Tam si od neho polonahý pýtal zapaľovač, vyslovujúc poriadne dvojzmyselné narážky. ,,Môžem ťa poprosiť o zapaľovač? Lebo tam všetci chcú fajčiť a nie je komu…” šokoval podnapitý súťažiaci. Väčšie prekvapenie však prišlo o pár sekúnd neskôr.

Nora Brezíka totiž kamarátove vyčíňanie vôbec nezaujímalo a žiadal od neho iba to, aby k nemu ihneď poslal Katku Pohančaníkovú. Ukrajinský “frajer” celé alkoholové predstavenie zaklincoval pádom zo schodov, kedy sa takmer celý zviezol k zemi.

Extra obsah nájdete TU (Opitý Vlado od 13:40 minúty)

Noro Brezík farma

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube