Vnuk, dnes už 72-ročnej Geraldine, zavesil na internet fotografiu svojej babky z mladosti, čím spôsobil hotový ošiaľ. Babka totiž za mlada vyzerala úplne ako hollywoodska herečka Scarlett Johansson! Fotka bola zdieľaná toľkokrát, až sa nakoniec dostala k samotnej hviezde, ktorej neuveriteľnú reakciu neočakával asi nikto!

Scarlett Johansson zavesila na internet krátke video, v ktorom sa prihovára svojej dvojníčke. „Toto video je pre babičku Geraldine,“ začína svoju nahrávku. „Geraldine, tomuto neuveríš – zaplavili ma e-maily a správy o tom, aké sme si podobné. Videla som tú fotku… Dokelu! Chcem ťa stretnúť osobne,“ hovorí herečka. Svoju dvojníčku pozvala na premiéru svojho nového filmu ,,Rough Night” a ponúkla sa, že jej preplatí cestu. „Videla som, že si na fotke opitá ako skunk a rada by som tvoju opitú tvár videla, tiež chcem mať opitú tvár. Dajme si spolu drink, Geraldine. Vidíme sa pri bare!“ odkázala dvojníčke.

Dvojníčka Scarlett Johansson

Odkaz od slávnej herečky zverejnil na Youtube vnuk Geraldine, ktorý ošiaľ s 50 rokov starou fotkou rozpútal. Ako sám napísal, jeho babke skoro sliny zabehli, keď si odkaz pozrela. Na video si za dva týždne kliklo už takmer 1,5 milióna ľudí! Dámy majú v júni dohodnuté stretnutie pri bare a my sme už teraz zvedavé, ako dopadne :-)

Zdroj: YouTube | Foto: Imgur/denverjoel, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.