Pred Veľkou nocou sa diváci televízie Markíza dočkali napínavého konca experimentálnej reality šou Svadba na prvý pohľad, kde sa po prvýkrát stalo, že nevesta pred oltárom potencionálneho ženícha poznala. Fanúšikovia sa okamžite začali ozývať s rôznymi dohadmi o vypočítavosti Terezy a Milana. Atraktívna čašníčka sa teraz rozhodla prehovoriť. 

Známa blondínka na svojich sociálnych sieťach zverejnila poďakovanie všetkým, ktorí sa participovali na jej veľkom televíznom svadobnom dni. ,,To, že sa budem vydávať na zámku a že nebudem vedieť za koho? No úprimne, nebola som taká odvážna, akoby som chcela byť. Tento deň je špeciálny a myslím, že v ideálnom prípade by sa mal konať 1-krát. Takže stavila som všetko a len dúfala, že to dobre dopadne,” uviedla v príspevku Tereza a ďalej priznala, čo počas dôležitých okamihov cítila.

4.nevesta tereza

,,Neuveriteľne zmiešané pocity, nadšenie, strach, radosť, únava. Ďakujem všetkým, ktorí sa počas dňa o mňa starali a spravili zo mňa na chvíľku naozaj princeznú,” napísala úprimne na sociálne siete televízna nevesta. Avšak tieto slová z duše jej všetci neuverili a jeden z komentujúcich reláciu označil za “čistú šaškáreň a nahrané divadlo”. Energická kráska sa tak rozhodla na jeho slová otvorene zareagovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

tereza a milan

,,Ako od malička mi hovoria “Ty herečka!”, ale nie, nebolo to divadlo. Do experimentu ma prihlásila kamarátka, takže nikto ma tam nejala, ani som sa nehlásila pre slávu či zviditeľnenie. Bola som slobodná a povedala som si: Prečo nie? Bude to dobrodružstvo! O Milanovej účasti som nevedela. Ruka na srdce,” vysvetlila v komentároch Tereza, ktorá je pripravená dať do vzťahu s českým osobným trénerom všetko.

tereza a milan

Foto/Zdroj: TV Markíza, Facebook – Televízia Markíza, Instagram/terezahudecova