Alexandra Orviská sa zrejme narodila pod šťastnou hviezdou. Nielenže si ešte vo vyššom štádiu tehotenstva užívala výlety na Maledivách, o pár týždňov nato sa už pripravovala na pôrod v New Yorku. A kým iné ženy po cisárskom reze často doslova umierajú od bolesti aj niekoľko týždňov, Saša sa pár dní po Jonatanovom príchode na svet prechádzala po americkej motropole s kočíkom.

Ženy pri pohľade na novopečenú dvojnásobnú mamičku Sašu Orviskú iba nechápavo krútia hlavou a tíško závidia jej aktívny prístup, ktorý nedostal pauzu ani po pôrode. Okrem toho všetky s úžasom pozeráme aj na moderátorkinu postavu, taktiež absolútne nenasvedčujúcu tomu, že ešte pár mesiacov dozadu v jej brušku prebýval človiečik.

Alexandra dostáva denne mnoho zvedavých otázok, zaujímajúcich sa o jej tipy na účinný boj s popôrodnými kilečkami. Jej jednoznačná odpoveď znie – žiadna diéta, ale pohyb! ,,Práve som dojedla dve žemle s maslom, nivou a zipser salámou + kakao so šľahačkou. Na obed som mala lokše,” 37-ročná kráska opísala na Instagrame svoj jedálniček, aby dokázala, že telo netrápi a dopraje mu to, na čo má chuť.

,,Proste sa treba postaviť zo sedačky, všetko to vychodiť,” znie Sašin recept na to, ako sa po pôrode dostať rýchlo do formy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/alexandraorviska