Rovnako ako pri staršej dcére Viktorii aj pôrod synčeka si Alexandra Orviská naplánovala ďaleko za hranicami Slovenska. Jonatan sa tak 27. januára narodil v New Yorku, ktorý Saša považuje za svoj druhý domov.

Alexandra už počas tehotenstva dokazovala, že je iná ako väčšina žien, čakajúcich bábätko. Veď dva mesiace pred pôrodom si aktívne užívala krásy exotických Maledív, pričom po návrate na Slovensko si o pár týždňov opäť zbalila kufre, aby si to namierila do USA.

V New Yorku takmer do dňa, kedy sa Jonatan vypýtal na svet, Saša brázdila ulice, akoby ani nebola v najvyššom štádiu tehotenstva. Nedávno dokonca na Instagrame priznala, že keď začala pociťovať, že je veľká udalosť už doslova za dverami, stihla sa ešte v kúpeľni upraviť.

,,Keď to na mňa prišlo, najskôr som si vyfúkala vlasy. Prisahám, lebo som bola totálne nepripravená a potom som nimi štyri hodiny hádzala pri kontrakciách,” 37-ročná kráska sa spomienkami vrátila mesiac dozadu, kedy sa vraj svojej dcéry Viki a jej otca Martina Valihoru opýtala, či ofina môže byť. Nuž kým ostatné mamičky by v momente príchodu spontánneho pôrodu zavalila panika, moderátorka TV JOJ si v pokoji dala dokopy frizúru, aby bola v nemocnici fešanda.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

saša orviska bruško

Zdroj/Foto: topstar.noviny.sk, Instagram/alexandraorviska