Fanúšikovia seriálu Oteckovia ostali z odchodu obľúbenej rodinky v zložení Ema, Alex a jeho syn Max poriadne zarmútení. Pre divákov tak môže byť utešujúcou správou aspoň to, že dej obohatia úplne nové postavy.

Nová séria obľúbeného televízneho fenoménu štartuje už 3. januára na VOYO a 10. januára na TV Markíza. Z prvej ukážky je jasné, že k Bielikovcom, Oravcovcom, Bobulovcom a Smrekovcom pribudne nová família.

oteckovia

Modrožltá televízia na svojom webe prezradila, že pôjde o rodinnú kapelu Veseselých. Konkrétne temperamentných manželoov a ich tri ratolesti Johnyho (Max Rosa), Bruna (Jakub Horanský) a Olíviu (Sárka Šalingová). Rozkošné dievčatko bude divákom Markízy určite známe, úlohu najmladšej dcérky totiž získala víťazka šou Tvoja MINI tvár znie povedome.

Čo sa týka rodičov, rola otca prischla fešnému Danielovi Žulčákovi a mamu bude na pľaci stvárňovať Andrea Bučko, ktorá je v realite aj úspešnou speváčkou, pričom spolu so svojou veľmi dobrou kamarátkou Dominikou Kavaschovou vystupujú ako duo Morena.

oteckovia

oteckovia

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/oteckovia.markiza, YouTube