Sára Adamčíková síce patrí medzi najmladšie účastníčky dvanástej série reality šou Farma, avšak odvaha v preberaní pikantných tém jej rozhodne nechýba. Vyšportovaná kráska v minulosti odhalila, že si bez intímností nevie život ani len predstaviť, no možno práve preto bude jej posledné priznanie ohľadne vzťahu s Erikom veľkým prekvapením.

Usmievavá fitneska z Rabče sa najprv na statku zahľadela do svojrázneho Henricha Kuľka, neskôr však našla útechu v náručí ufrflaného Erika Zahorjana. Práve s ním si začala budovať silné puto, pripomínajúce zaláskovaný románik medzi dvomi mladými ľuďmi.

sára erik farma

V rozhovore so striptérom Henrikom Szabom sa tmavovláska otvorila, odhaľujúc, že si drahú polovičku plánuje po svojom boku udržať dobre premyslenou taktikou. ,,Ja som mu hneď povedala, kde sú moje hranice a proste v žiadnom prípade tu spolu nebudeme nič mať. Musí byť se*? Je záruka všetkého, či čo? Možno, že to je to pekné, a možno to ho udržiava,” brunetka prezradila, že Erik pod perinkou rošambó čakať nemôže a práve vďaka tomu ju vraj tak skoro neopustí.

Ocenená športovkyňa mala čo robiť, aby sa tohto spôsobu vývoja diania držala, keďže počiatočná chémia ju takmer strhla. ,,Zo začiatku, keď sme sa zbližovali to bolo, že fúú… Ale hneď som mu povedala, Erik, nie, ja nie som Rebečka!” Sára neváhala uraziť bývalú kolegyňu zo statku, o ktorej sa vie, že si na Farme užívala posteľovú blízkosť s tromi mužmi. Jej bývalá protivníčka má teda v úmysle zaujať voči partnerovi celkom opačný postoj.

Rozhovor Sáry a Henrika si vypočujete —TU— (od 5:40)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube