Sára Adamčíková počas účinkovania v reality šou Farma 12 našla teplo v náručí mešťana Erika Zahorjana, s ktorými tvorili pár aj po odchode zo statku. Dvaja mladí ľudia si však krátko po ukončení programu dali zbohom a aktuálne sa dokážu zhodnúť len na tom, že ich láska je už pochovaná. Teraz sa po boku vysmiatej fitnessky objavil nový partner!

Sára si počas Veľkonočných sviatkov dopriala relax v okrese Spišská Nová Ves, odkiaľ fanúšikom najskôr poslala snímku plnú pokoja, kde sa nachádzala sama. Avšak v nedeľu šokovala fotografiou s mladíkom.

,,Áno, mám vzťah. Veľmi krásny a plnohodnotný vzťah. Nebudem to tajiť a naťahovať, keďže reči sa šíria rýchlo a myslím si, že môj Instagram je hlavne o mojom živote – nie len o práci. Vypnuté komenty sú z jediného dôvodu, našu úprimnú lásku nenechám ničiť zlou energiou,” napísala Sára. Ďalej zadaná fitnesska taktiež prezradila, že s novým frajerom je už celý mesiac.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fanúšikovia účastníkov reality šou Farma 12 nepochybne zachytili, že medzi Sárou a jej expriateľom Erikom vládne napätie. Dvojica sa dokonca len sťažka dokáže zhodnúť na dátume ich odlúčenia. Ako teda na nového partnera bývalej frajerky zareagoval Zahorjan?

Prostoreký Prešovčan pridal na sociálne siete hneď dva ironické príspevky, kde v jednom nahradil fotku dvoch zaľúbencov fotoshopom populárneho komika stvárňujúceho Mr. Beana a v ďalšom stávkuje na trvácnosť vzťahu exfarmárky. 

Erikove reakcie

Sára s priateľom:

Foto/Zdroj: Instagram/sarik_adamcikova/erikzahorjan_official/amyklusovasivcakovafotografie