Vyšportovaná Sára Adamčíková sa stáva v markizáckej hre o 75-tisíc eur obrovským prekvapením. Hoci spočiatku pôsobila ako krehká a citlivá duša, teraz začína vystrkovať rožky a prejavovať záujem o opačné pohlavie v plnom rozsahu. V poslednom čase vyhľadáva spoločnosť jediného farmára, s ktorým si dožičujú nikým nerušené chvíľky vo dvojici.

Bývalá hviezda fitness súťaží sa ešte donedávna trápila kvôli nenaplneným citom k prelietavému Henrichovi Kuľkovi, ktorý prvotnú parťáčku Nikolu Fridrichovú vymenil za jej “mladšiu verziu” Rebeku Hlavatú.

heno a rebeka farma

Po otrasnom konflikte s Heňom, kedy sa ranená brunetka údajne cítila ako štetka a zároveň sa neváhala pod vedením striptéra Henrika poriadne odviazať na stole, teraz nachádza útechu v spoločnosti Erika Zahorjana. Novopečený párik si bok boku hrkútal počas nočného leňošenia na hojdacej sieti, kde sa navzájom oťukávali dvojzmyselnými rečami.

,,Som sa spravila,” Sára sa zverila s chichotom novému dôverníkovi. ,,Spravila si sa? A sama?” podpichol ju sebavedomý východniar počas romantického hojdania. Mešťanka Anna Fiačanová zároveň odhalila, že mladí farmári sa od ostatku čoraz častejšie oddeľujú, aby si vychutnávali súkromné debatky len vo dvojici. Žeby sa teda na statku rodila nová láska?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: YouTube, TV Markíza | Foto: YouTube, streamable.com