Najzamilovanejší párik Farmy 12 boli rozhodne dedinčanka Sára Adamčíková a mešťan Erik Zahorjan, ktorí aj na vzdory útokom ostatných účastníkov reality šou svoj vzťah ťahali až do konca. Avšak IT-čkár vo štvrtok na Instagrame avizoval rozchod. 

Teraz sa k celej veci rozhodla vyjadriť Sára Adamčiková na svojom novom YouTube kanáli. ,,Už na východe, keď sme boli na Silvestra u Lukáša, už tam sme spolu neboli,“ tvrdí Sára, ktorá prezradila, že ona bola iniciátorka rozchodu. Prečo?

,,Nebol to nejaký dôvod, žeby mi on ublížil, alebo žeby som ja jemu ublížila. Proste ja som zmenila veľmi myslenie od Farmy a ako som proste vypadla, už vtedy som cítila, že proste ja vo svojom živote teraz chlapa nechcem, pretože nastavila som sa viac na sebalásku,“ dedinčanka si divákom vylieva svoje srdce a zároveň si priznáva chybu.

,,Uvedomila som si, že som strašnú chybu robila v tom roku 2020, že som stále vyhľadávala vzťahy tých chlapov… Proste lichotilo mi, keď mal niekto o mňa záujem a nevedela som, ako keby bez toho žiť,“ fitness-ka taktiež uviedla, že o celom jej oficiálnom vyjadrení bývalý partner vie.

sara erik finále

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube – SARIK | Foto: YouTube – SARIK, Instagram/tvmarkizaofficial/sarik_adamcikova