Exfarmárka Sára Adamčíková sa živí ako osobná trénerka. S klientkami často komunikuje prostredníctvom sociálnych sietí, kde teraz zverejnila svoj jedálniček. Ten bol dôvodom početnej kritiky, na ktorú atraktívna športovkyňa zareagovala! 

Známa brunetka sa s fanúšikmi podelila o svoj jedálniček, keďže chce ženy inšpirovať nielen v športe, ale i strave. Avšak na rozdiel od mnohých trénerov si rada dopraje, čo sa rozhodla ukázať. V Sáriných istastories sa tak objavili aj pochúťky, ako maslo, slanina, zemiaky a okrem toho priznala, že sa nechala ponúknuť chutným koláčikom.

Hoci nejde o žiadne veľké prehrešky, pričom bývalá účastníčka markizáckej Farmy vraj sama túžila odhaliť realitu okolo svojho stravovania, ráno sa zobudila do sveta, kde sa do nej na sociálnych sieťach ľudia pustili. 

,,Ja beriem, že niektoré veci, ktoré tu dávam, nie sú niekedy tip-top, čo by mal tréner ponúkať, ale toto nie je môj smer. Ja som tým smerom už raz šla, už som sa venovala fitness-u a proste nesedelo mi to. Čím viac som sa sústredila na stravu, tým to bolo pre mňa horšie,“ otvorene priznala kráska, ktorá má za sebou niekoľko fintness súťaží.

,,Ja sa pre tie baby snažím ísť takým príkladom, ako to naozaj ja mám. Ten jedálniček, čo som tu zverejnila, že čom som jedla, to som reálne ja. Neklamala som vám. Či sa tým inšpirujete, to je na vás,“ povedala Sára, ktorá sa nechce hrať na žiadnu profesionálku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Vy sa môžete mnou len inšpirovať a motivovať. Nemusíte, ale o to mi ide,“ dodala na záver populárna trénerka.

Foto/Zdroj: Instagram/sarik_adamcikova, streamable.com