Nielen na statku, ale aj v súkromí to často vo vzťahoch medzi účastníkmi 12. série reality šou Farma vrie. Instagramový livestream dedinčaniek Sáry Adamčíkovej a Beáty Rusnákovej opäť bývalých súťažiacich rozdelil na dva tábory. Čo sa vlastne udialo? 

Po spomínanom livestreame na svojom profile plnoštíhla Bea zverejnila pohoršené vyjadrenie zo správania kritických fanúšikov, ktorým útokom mala čeliť fitnesska Sára. ,,Ste nechutní, hnusí, odporní. Fakt som si čítala tie komentáre a toto je svinstvo,” zastala si kamarátku brunetka.

O početnej negatívnej vlne názorov prehovorila aj Sára, ktorá taktiež prezradila, kto mal podľa nej útoky odštartovať. ,,Nebudem sa tváriť, že som tie komentáre nevidela, len som nechcela na nich reagovať, pretože naozaj nie je to jednoduchá situácia. Len skôr ma zamrzelo to, že kto ich tam vyvolal, kto to tam provokoval v tom streame,” slobodná ex farmárka “prstom ukázala” zrejme na podnikateľku Nikol Fridrichovú. Tá bojovala na statku za “vlčí smečku” spoločne s Erikom, bývalým priateľom mladej dedinčanky.

,,Skúšala som aj volať Niki, nedvihla. Chcela som sa jej opýtať, akože aký mala zámer. Bohužiaľ, nedvihla. Napísala som jej správu a snáď bude riešiť veci ako dospelá žena, a nie urážať takto ľudí cez Instagram, pretože je to trošku úbohé,” tvrdí Sára o prostorekej Bratislavčanke.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/bejba99/sarik_adamcikova/