Exfarmárka Sára Adamčíková pôsobí aj ako fitness trénerka. Svoje sociálne siete využíva ako pracovný nástroj, kde občas zdieľa krátke videá z tréningov – tie rada praktikuje v exteriéri. Hrdá Oravčanka však najnovšie výberom miesta na cvičenie pobúrila niekoľkých sledovateľov.

Neďaleko Námestova sa nachádza obec Klin, známa majestátnou sochou Ježiša Krista s rozpínajúcimi sa rukami, vďaka čomu ju ľudia prezývajú aj “Rio de Klin”. Práve tu sa mladá dedinčanka vybrala natočiť krátke video na svoj Instagram.

Sledovateľov Sárin výber pobúril, nakoľko si podľa nich toto miesto zaslúži úctu a má tvoriť útočisko pre veriacich. ,,Nechápem tieto komentáre. Som hrdá rodáčka z Oravy a toto je jedno z najkrajších miest, ktoré tu máme, tak prečo ho neprezentovať?” pýta sa na sociálnych sieťach rozhorčene brunetka, ktorá uviedla, že bez váhania sa vyberie cvičiť k soche Krista znova. Taktiež argumentovala tým, že v čase keď točila zábery, sa nikto v okolí nenachádzal.

,,Nejde o to, či sa tam niekto modlil alebo nie. To miesto si zaslúži určitú úctu. Je množstvo ihrísk na cvičenie, kde momentálne nik nie je, prípadne hoc aká lavička či kameň v parku. To ako keby teraz niekto šiel k nejakej kaplnke, kde je vonku lavička a začne po nej hopkať a cvičiť. Proste zneuctenie miesta,” vyjadrila svoj názor jedna z komentujúcich.

,,Keby sa tam práve vtedy niekto modlil, odišla by som. Nerobte z toho drámu. Na to miesto chodia po večeroch ľudia chľastať a robiť aj iné nemravné veci v autách. Sa tu pohoršujete, ako keby som skákala po soche Ježiša Krista,” zaznelo od Sáry Adamčikovej. Viac komentárov si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/sarik_adamcikova, streamable.com