Sáru Adamčíkovú sme vo Farme 12 spoznali ako aktívnu mladú ženu, ktorá prechovávala veľkú vášeň k fitnessu. Tú rozvíjala aj po skončení šou, pričom svoje skúsenosti posúvala fanúšikom na sociálnych sieťach, kde ešte donedávna pravidelne vyrážala dych napríklad zábermi z otužovania. Posledné dni bola ale vypracovaná kráska ticho.

Po takmer týždni odmlky na Instagrame sa Sára prihlásila o slovo, aby fanúšikom, ktorých je už viac než 80 tisíc, vysvetlila, prečo sa im neozývala. Orávačkine plány a pracovné nasadenie prekazil koronavírus.

,,Bolo mi veľmi, veľmi zle. Ležala som v posteli s bolesťami svalov, hlavy, kašľala som, zacphatý nos. A konečne po týždni môžem povedať, že sa cítim fit,” uviedla brunetka, ktorú vraj najviac trápilo to, že musela kamarátkam preložiť sľúbené tréningy a taktiež samotné 14-dňové “doméce väzenie”.

Napriek tomu, že exfarmárka priznala ťažkosti, na druhej strane našla na svojom pozitívnom teste na Covid-19 plusové body. ,,Musím vám povedať, že riadne som si oddýchla… od sociálnych sietí,” pokračovala fitnesska. Teplota, strata čuchu a chute, čo sú typické príznaky koronavírusu, ju, vďakabohu, obišli a celý priebeh choroby, odhliadnúc od spomínaných bolestí, zatiaľ označila ako perfektný a je zaň vďačná. Sára, držíme palce a prajeme skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sarik_adamcikova