Atraktívna tanečnica Ivana Gáborík koncom mája priviedla na svet svoju druhú dcérku. Len 2-ročná Bella sa tak teší zo súrodenca. Avšak keď uvidíte postavičku známej blondínky, neuveríte, že Leia sa narodila len niečo vyše mesiaca dozadu. 

Šťastná rodinka Gáboríkovcov si aktuálne užíva letné dni v Chorvátsku, odkiaľ populárna influencerka zásobuje fanúšikov snímkami z pláží. A hoci 2-násobná mamička pózuje pred fotoaparátom jedna radosť, telíčko, ktoré nachytalo bronz, doteraz stále jemne zahaľovala.

Ivanka však najnovšie uverejnila sériu snímok v bikinách, kde jej boky a spodok bruška zakrýva iba jemná šatka. Tá k jej pestrofarebným plavkám sedí ako uliata.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Pýtali ste sa ma, či nedám tip na plavky po pôrode. Akékoľvek! Len ich previazať šatkou, prehodiť kaftanom, alebo oversized košeľou. Nezabúdať, že všetko chce čas. Šatka sa dá uviazať na rôzne spôsoby, ktorý je podľa Vás ten naj?“ pýta sa sledovateľov dovolenkujúca kráska. Pri pohľade na jej telo neuveríte, že len prednedávnom rodila!

>>>IVANKINU POSTAVIČKU V PLAVKÁCH NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/iversanns