Prvé dieťatko ostro sledovaných manželov Vrbovských je od narodenia zvyknuté na nemalú dávku luxusu. V rovnakom duchu mu rodičia vyberali aj kočíky, ktoré by ste v slovenských uliciach rozhodne neprehliadli. 

Každý milujúci rodič by pre pohodlie svojho dieťatka spravil všetko na svete a výnimkou nie sú ani manželia Vrbovskí. Synčeka Sanela tak po jeho príchode na svet privítali síce menej nápadným sivým kočíkom, no z limitovanej edície prestížnej automobilovej značky Aston Martin v približnej hodnote, a teraz sa podržte, 3 700 eur.

Aktuálne sa malá láska moderátorky Jasminy Alagič a rapera Rytmusa, ktorá koncom júla oslávila na veľkolepej párty so skákacím hradom svoj prvý rôčik, vyváža v o niečo extravagantnejších vozoch, za akými sa na ulici určite pravidelne otáčajú hlavy.

Kým elegantný kúsok Mima Xari farby champagne sa pohybuje okolo sumy 1000 eur, omnoho výraznejší modrý Cybex s farebnou potlačou anjelikov a zlatými krídlami siaha až do výšky 1800 eur. Nakoľko však peňaženky prominentných zaľúbencov ani náhodou nezívajú prázdnotou, je pochopiteľné, že luxus nedoprajú len sebe, ale aj Sanelkovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, eshopy s kočíkmi