Čas letí ako voda! Od doby, čo najostrejšie sledovaná tehuľka minulého roka Jasmina Alagič priviedla na svet synčeka Sanela, ubehol v nedeľu presne rok. Celebritný párik tak 26. júla vystrojil obrovskú oslavu, aká sa len tak nevídí.

Napriek tomu, že celebritní manželia Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský tvár svojho synčeka pred verejnosťou prísne strážia, on sám je zrejme najznámejším batoľaťom v slovenskom šoubiznise. Kto by to bol ale povedal, že od jeho narodenia prešiel už neuveriteľný jeden rok.

Jasmina Alagic

,,Sanel, slová MILUJEM ŤA pri Tebe nabrali úplne iný význam, si moja zhmotnená duša a ja Ti sľubujem, že budem robiť všetko preto, aby si moju prítomnosť vyhľadával, aj keď už budeš veliký, taká spriaznenosť, nech je medzi nami. Posnažím sa byť tou najlepšou verziou toho, čo Ťa urobí šťastným,” znie úryvok z rozsiahleho vyznania, ktoré včera večer zanechala na Instagrame Jasmina Alagič. Tieto slová, samozrejme, smerovala práve k svojmu najdrahšiemu pokladu – zbožňovanému synčekovi pri príležitosti jeho prvého rôčika.

jasmina alagič sanel

Nakoľko je Sanel letné dieťa, rodičia mu mohli vystrojiť dokonalú garden párty u nich doma na záhrade. Nádherná oslava hýrila všetkými farbami, pričom na nej nemohlo chýbať množstvo balónov, kobec skvelého jedla a dokonalé torty z dielne moderátorkinej kamarátky Razije Trnačević, z ktorých vám budú tiecť sliny potokom.

Okrem toho sa malí i väčší hostia mohli vyšantiť na skákacích hradoch. Rytmusova kráska, ktorá miluje všetky bláznovstvá, tak túto zábavu spolu s jej rovnako temperamentným kamarátom, vizážisotm Milanom Švingálom nemohla odignorovať. Na základe zverejnených záberov sa teda zdá, že sa Sanelko tešil z naozaj rozprávkového narodeninového dňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking, milanwtf