Slovenský moderátor a vloger Matej Sajfa Cifra (38) sa zúčastnil na tohtoročných Olympijských hrách v Južnej Kórei. Nedávno pridal fotku s nadanou slovenskou krasokorčuliarkou Nicole Rajicovou a mnohí jeho fanúšikovia ostali v nemom úžase. Boli totiž presvedčení, že je to jedna z mnohých snímok s jeho krásnou manželkou Veronikou. 

Okrem toho, že je Sajfa úspešný slovenský moderátor, mimoriadne sa mu darí aj na Youtube scéne. Počas Olympijských hier v Pchjongjangu natočil a nafotil množstvo momentov, ktoré jeho fanúšikovia s nadšením sledovali. Moderátor nedávno uverejnil snímku, na ktorej je so slovenskou krasokorčuliarkou Nicole Rajicovou, ktorá je dvojnásobnou olympioničkou a trojnásobnou národnou šampiónkou v krasokorčuľovaní.

Komentáre, ktoré sa vyskytli pod zverejnenou fotografiou, nás však vôbec neprekvapili, pretože slovenská športovkyňa sa skutočne podobá na Sajfovu manželku a moderátorku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú (29). ,,Ja že to je Veronika pár rokov dozadu,” ozýva sa jeden z komentujúcich, k čomu sa pridáva ďalší: ,,Stratená dvojička Veroniky?” Tiež vám taá podoba vyrazila dych? :)

Sajfa

Sajfa & Veronika

Sajfa a Veronika

Sajfa a Veronika

Sajfa a Veronika

Sajfa a Veronika

Zdroj: Instagram / Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.