Nevieme ako vy, no my sa musíme priznať, že sme si celkom obľúbili Sajfove vlogy, v ktorých sa sem tam mihne aj moderátorova šarmantná manželka Veronika Cifrová Ostrihoňová. Redaktorka TV Markíza je nielen mimoriadne inteligentná a vtipná, no svojou krásou doslova vyráža dych. Inak tomu nebolo ani na svadbe ,,uplynulej soboty”, kde sa krásna blondínka objavila v úžasných šatách od Kataríny Vavrovej.

Uplynulú sobotu sa konala jedna z najsledovanejších svadieb Slovenska, na ktorej nemohol chýbať ani Sajfa so svojou manželkou Veronikou Ostrihoňovou. Iskra medzi Adelou Banášovou a Viktorom Vinczem, ktorí si povedali svoje ,,ÁNO” v kaštieli v Tomašove, totiž preskočila 10.9.2016, priamo na svadobnej hostine sympatického páru. Aby toho nebolo málo, počas noci chytila prvá dáma slovenského šoubiznisu aj nevestinu kyticu, ktorá jej predpovedala svadbu napriek skutočnosti, že v tomto období bola Adela ,,single”. Na tento moment spomína vo svojom najnovšom vlogu aj spíker Matej ,,Sajfa” Cifra, ktorý sa spolu s manželkou rozhodol venovať novomanželom skutočne jedinečný dar.

,,Najsledovanejšiu spoločenskú udalosť tohto roka sme si pochopitelne nemohli nechať ujsť! A títo dvaja láskaví milí ľudia ďakujú tak trošku aj nám za to, že nakoniec skončili spolu… Čo vám poviem – ľudia, príbehy emócie… Držíme vám palce. Nech ste spolu šťastní!” napísal k svojmu 99. vlogu obľúbený moderátor Sajfa. A nám neostáva iné ako skonštatovať, že Veronika je absolútna bohyňa a dar pre novomanželov je skutočne vtipný a jedinečný! :)

Foto/Video: YouTube