Tento rok bol v našom šoubiznise mimoriadne plodný na prominentné sobáše či narodenia bábätiek. Medzi slávnych šťastlivcov sa zaradili aj moderátori Veronika Ostrihoňová Cifrová s Matejom Cifrom, ktorí sa radujú z rozkošnej dcérky Sárky. S príchodom drobca sú zároveň spojené nové povinnosti, akých sa známy zabávač ujal štýlom sebe vlastným.

Hoci manželia Cifrovci na našich televíznych obrazovkách či v rádiách patria medzi dlhoročné stálice, nejaké prehnané hviezdne maniére by ste u nich hľadali len ťažko. Z času na čas si ale hlavne Sajfa z niektorých vecí rád vystrelí, čo sa občas môže dočkať prekvapivej odozvy.

sajfa

Hrdý otecko sa najnovšie pokúšal dopátrať odpovede na otázku, v akej nechýbal kus jeho povestného ironického humoru. ,,Neviete mi poradiť, kde zoženiem Gucci jednorázové plienky?” zavtipkoval si obľúbený komik. Jeden z fanúšikov ho ale totálne odpálkoval odpoveďou, pri akej by sa možno uškrnul i drsný raper Patrik “Rytmus” Vrbovský.

,,Ak ti nevadia už raz použité, tak skús u Sanela!” pohotovo sa vynašiel neznámy Slovák, ktorého spontánnosť Sajfu úprimne pobavila. Nuž, ktovie, možno sa raz na humore svojich rodičov a ich obdivovateľov od srdca zasmejú aj ich deti Sárka so Sanelom. :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

sajfa

sajfa insta

Zdroj: Instagram/Sajfa | Foto: Instagram/Sajfa, YouTube