Moderátor Matej “Sajfa” Cifra len pred pár dňami oslávil významné jubileum. Po tom, čo zverejnil milý záber z honosnej oslavy, kde bozkáva svoju tehotnú pani manželku, si však jeho fanúšikovia všimli nečakaný detail. Úf, to snáď nie!

V luxusnom bratislavskom hoteli sa pred krátkym časom strhla honosná oslava Sajfových 40. narodenín. Veronika Cifrová Ostrihoňová si spolu s rodinou pripravila pre známeho oslávenca poriadne drahé prekvapenie v podobe auta za približne 15 tisíc eur, o čom si môžete prečítať viac >>>TU<<<.

Netrvalo dlho a svetlo sveta uzreli i prvé zábery z danej akcie. „Ďakujem hlavnej manažérke môjho šťastia a radosti za organizáciu najväčšieho prekvapenia môjho života a už vopred ďakujem za to ďalšie doživotné prekvapenie,” vyznal sa samotný Matej pod snímkou, kde objíma a bozkáva svoju tehotnú polovičku.

Cifra sa však miesto gratulácií dočkal nečakaných reakcií zo strany fanúšikov. Tých prekvapil malý detail v podobe známej redaktorky na prvú slovenskú prezidentku. „V prvom momente som sa zľakla, prečo sa Sajfa bozkáva s Čaputovou,” napísala pobavene jedna z komentujúcich, pričom sa takto vtipne nechali nachytať viacerí. A čo vy? Vidíte medzi dámami nejakú podobu?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Sajfa, VeronikaOstrihonova, Borismuabordacs