Populárny zabávač Matej “Sajfa” Cifra sa už šesť týždňov hrdí titulom otec, čo si patrične užíva. Malá Sárka sa pre rodičov stala stredobodom pozornosti a moderátor pravidelne skúša veci, na aké by sa každý chlap nahovoriť nedal. Najnovší príspevok s bábätkom však ľudí viac vydesil, než uchvátil.

Obľúbená manželská dvojica Veronika Ostrihoňová a Sajfa sa na dieťatko veľmi tešili a ani po jeho narodení neprestávajú byť vo virtuálnom svete plne aktívnymi. Starostlivosť o dcérku sa prirodzene pretavila do príspevkov na sociálnych sieťach či vlogov s videami.

Sajfa dieťa

Samotný hrdý tatko sa neustále činí a dokazuje, že drahej polovičke i malej princeznej vie byť obrovskou oporou. Najnovšie sa dokonca podujal na vlastnej koži otestovať nosič pre bábätko, čo si väčšina mužov nikdy reálne neodskúša. Sajfa zhodnotil pozitívne účinky na drobcov spánok a, samozrejme, ako to už u neho býva zvykom, neodpustil si malý žartík.

,,Sústredenie. Fokus. Jasný cieľ – spánok. Po 6 týždňoch života malej Sáry sme po prvýkrát (na mojej koži) vyskúšali nosič. Voľné ruky sú na nezaplatenie,” priznal spokojný moderátor. ,,Prvýkrát sme inak vyskúšali nosič tak, že v ňom nie je dieťa dole hlavou. Je to tak lepšie, ak vás zaujíma môj rodičovský názor,” dodal s humorom sebe vlastným.

Pri pohľade na snímku plavovlasého fešáka sa však pri monitoroch viacerí ľudia doslova strhli. Mimoriadne uprený pohľad, zobrazujúci silné sústredenie na uspávanie dcérky, mnohých vystrašil a pobavil zároveň. ,,Začínaš mať nejaký nevraživý pohľad. Strašíš Instagram,” nešetrila ho jedna z fanúšičiek. ,,Toto si si mal dať na Halloween,” znela ďalšia reakcia. Tak čo poviete – je tento zjav naozaj až taký frustrujúci? :)

Sajfa

Zdroj|Foto: Instagram/Sajfa