Adela Vinczeová a Matej Sajfa Cifra sú dlhoroční kamaráti, ktorých spojila práca vo Fun rádiu. Obaja sú naladení na jednu vlnu a vtipnými poznámkami sa dokonale dopĺňajú, pričom poriadne si vedia vystreliť aj sami zo seba. Isté témy by však terčom posmeškov byť nemali a tobôž nie v televízii, kde to známy moderátor pekne prestrelil.

Obľúbená šou 2 na 1 sa po dlhšej odmlke v stredu večer vracia na obrazovky Markízy. Adela spolu s moderátorom Danom Danglom potrápili neľahkými úlohami kolegu Sajfu. Ten počas natáčania sršal ako vždy dobrou náladou a perlil jedna radosť, no jeden zo žartov si mohol odpustiť.

Keď v závere šou prišiel rad na to, aby sa Sajfa dvojici hostiteľov pomstil, začal im v rámci odplaty klásť otázky na telo. V prípade, že niekto nechcel odpovedať, schytal od toho druhého trest – nad hlavou mu praskol balón naplnený farbou. Manžel Veroniky Ostrihoňovej sa však dotkol aj veľmi citlivej témy.

 ,,Kto má podľa teba z trojice Bezdeda, Modrovský, Vincze najrýchlejšie spermie?” opýtal sa Adely najlepší kamarát, menujúc jej bývalých partnerov a manžela. O Viktorovi je totiž verejne známe, že ho trápia pomalé spermie, čo je dôvodom, prečo sa im s Adelou nedarí mať vlastné dieťa. Okrem toho o jedno bábätko už blondínka v minulosti prišla, keď v 7. týždni počas vzťahu s Petrom Modrovským potratila.

Ako ostrieľaná hviezda zareaguje na Sajfovu nemiestnu otázku, sa dozvieme v najbližšej časti šou 2 na 1.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: YouTube