Matej “Sajfa” Cifra (39) je jedným z popredných slovenských moderátorov. Známy komik sa už čoskoro stane otcom prvého dieťatka s redaktorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou (30), predtým sa však zrejme rozhodol potešiť novou “hračkou” aj on sám!

Sajfa sa okrem práci za mikrofónom teší obrovskej popularite na sociálnej sieti YouTube, kde si privyrába nemalú finančnú čiastku pomocou videí z bežného života. Výnosy z online reklamy sa budúci otecko podľa všetkého rozhodol zainvestovať do nového auta, čím zrejme prekvapil mnohých fanúšikov.

Sny sú na to, aby sa plnili,” Cifra sa tešil pred zrakmi tisícov priaznivcov, pričom neváhal priložiť zábery štvorkolesového tátoša. Jedná sa pritom o luxusný model Mercedesu G, ktorý si nedávno zadovážila aj playmate Zuzana Plačková. Tá sa však rozhodla siahnuť aj po jeho úprave Brabus.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Cena tohto vymakaného vozidla sa pohybuje až v sume okolo 150 000 eur, avšak ako sa zdá, napriek vysokým nákladom si získalo priazeň viacerých tvárí nášho šoubiznisu. Niet sa čomu čudovať, nie nadarmo bolo len donedávna považované za “auto mafiánov”, a to i vďaka svojmu výkonu 550 koní.

Foto: Instagram/Sajfa, Flickr.com