Matej Cifra a Veronika Ostrihoňová sú hrdými rodičmi už takmer 2-ročnej Sáry. Izbičku veľmi vnímavého dievčatka zdobí kontroverzný obraz, o ktorý sa otecko teraz podelil na sociálnych sieťach. Jeho sledovatelia však umelecké dielo skritizovali. Toto vraj do “detskej” nepatrí! 

V Slovenskej NÁHRADNEJ galérii aktuálne prebieha výstava umelca Erika Bindera, ktorý je autorom aj vyššie spomenutého obrazu – na ňom sú vyobrazené 2 páriace sa žirafy. Podľa slov obľúbeného moderátora Sajfu zdobí dielo Sárinu izbu už dlhšie, no aktuálne ho prepožičal.

,,Tento obraz sme kúpili pred mesiacmi Sáre do detskej izby a teraz sme ho prepožičali na výstavu. Tešíme sa, keď sa dostane k nám domov. Jeden múdry človek mi raz povedal, že 10% svojho ročného príjmu by mal človek investovať do umenia, ktoré sa mu páči. Mne sa páči ako sa pária žirafy. Vyzerajú pri tom šťastne,” napísal otecko na sociálne siete k fotke kontroverznej maľby, čím vyvolal vášnivé komentáre.

,,Vy nie ste normálni,” ozval sa jeden z pobúrených sledovateľov. ,,Dúfam, že si len robíš srandu Sajfa. To by ste malej nikdy neurobili, aby sa musela stále dívať na takúto hrôzu,” písali šokovaní ľudia na Instagrame, pričom niektorí dokonca dielo označili za otras. Viac ich rekcií si môžete prečítať nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/sajfa