Televízia Markíza si pre svojich divákov pripravila duel medzi spíkrom a vlogerom Matejom ,,Sajfom“ Cifrom a jeho krásnou manželkou Veronikou Ostrihoňovou v jednej z populárnejších relácii ,,Dobre vedieť“! Čo si pre nich tentokrát pripravil moderátor Rasťo Sokol s ,,vedátorom“ Karolom?

Do obľúbenej relácie ,,Dobre vedieť“, v ktorej proti sebe súťažia dva tímy na čele s Jurajom Kemkom a Robom Jakabom, si zabávači pozvali známeho moderátora Sajfu s manželkou Veronikou Ostrihoňovou. Kým tím Kemka & Sajfa získali na svoju stranu 57. členov publika, Roba a Veroniku ich podporilo ,,len“ 49. Žeby diváci neverili vedomostiam sympatickej blondínky? :-)

Sajfa počas celého večera opäť oplýval humorom a Jurajovi ironicky povedal, že má takzvaný herecký „lajdavý“ triceps, s ktorým mu s úškrnom potriasol. Celá relácia prebiehala v znamení drobných hašterivých konfliktov medzi manželmi Cifrovcami a prirovnaniam otázok k ich bežnym situáciám v živote.

Tentokrát ste sa v relácií mohli dozvedieť, ako zahnať nepríjemný zápach z úst spôsobený cesnakom, čo je žmurka, v ktorom štáte sa každoročne uskutočňujú majstrovstvá v nosení manželiek, ktorý druh opice vyzerá akoby podstúpil niekoľko zákrokov na zväčšenie pier a mnoho ďalších faktov.

A kto sa stal víťazom vedomostnej súťaže?

Veronika, ako sa hovorí, schovala Sajfu do vrecka, pretože do finále išla s väčším „budgetom“ ako jej manžel. Po správnom zodpovedaní poslednej otázky nahrala 1 157 €, ktoré sa rozdelili medzi divákov, ktorí ju a Roba počas celej relácie podporovali.

Zdroj: TV Markíza | Video: YouTube | Foto: Instagram, Facebook