Matej “Sajfa” Cifra sa spolu so svojou manželkou Veronikou stanú onedlho rodičmi rovnako ako raper Patrik “Rytmus” Vrbovský a Jasmina Alagič. Zrejme práve preto si známa dvojica pri otázke o výbere mien pre ich očakávané dieťa neodpustila nevinný žart.

Hoci sa Sajfa a Veronika vyhýbajú otázke ohľadom pohlavia a mena ich bábätka, Rytmus s Jasminou v tom majú jasno. Okrem pohlavia, ktoré spomenuli už v začiatkoch tehotenstva, nedávno prezradili aj netradičné meno ich prvorodeného syna. To však vyvolalo poriadny rozruch.

Bosnianske meno “Sanel” neobišlo ani Sajfov podrezaný jazýček. Ten si z neho totiž vystrelil v najnovšom videu, kde privítal aj budúcu mamičku svojho dieťatka Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú. Stalo sa tak počas rozhovoru o výbere mena pre ich potomka.

A keby sme ho nazvali normálne Sanel?” Ironicky poznamenal, na čo sa Veronika neudržala a vybuchla smiechom. „Ale to už je taken,” odbila ho s vtipom. „Tak Channel… Channel Cifra featuring Sanel Vrbovský,” bavil sa známy moderátor, pričom si na záver neodpustil nemiestnu poznámku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Inak, to by bola haluz, kebyže im sa narodil gay aj nám gay, a že by boli vieš, že frajeri,” dodal vo videu – časť, kde dvojica spomína meno dieťaťa, začína od 8 minúty a 20 sekundy.

Video: YouTube | Foto: Instagram, YouTube