Sajfa, známy moderátor a komik, si len prednedávnom založil svoj YouTube kanál a dnes si už uňho môžete pozrieť zaujímavé každodenné vlogy z jeho pracovného, ale aj súkromného života. Vtipné hlášky, zážitky, pracovné stretnutia či romantické obedy s Veronikou, jeho krásnou manželkou, vám zaručene vyčaria úsmev na tvári!

Sajfova kariéra youtubera začala s programom Level Lama, ktorý vysiela online, pozýva si zaujímavých hostí, s ktorými hrá videohry, a pritom vedie veľmi vtipné rozhovory. Pri poslednej návšteve New Yorku, spolu s jeho čerstvou manželkou Veronikou, začal natáčať vlogy. Tie sú veľmi populárne hlavne v zahraničí, a tak sa Sajfa nechal inšpirovať a priniesol niečo nové aj k nám. Zaujímavé videá z každodenného života podané zábavnou a prepracovanou formou si rýchlo získali širokú základňu fanúšikov. Pozrite si ich aj vy! :)

Foto/Video: YouTube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: