Moderátor Sajfa je tvárou nového programu stanice RTVS  s názvom “Strom želaní”. Pri príležitosti predstavenia prvého dielu si Sajfa nedával servítku pred ústa a svojmu staršiemu kolegovi Vilovi Rozborilovi adresoval tvrdé slová!

Matej “Sajfa” Cifra patrí medzi najznámejšie tváre slovenského šoubiznisu. Poznáte ho z rôznych akcií, z rádia, ale aj z televízie. Práve v televízii, konkrétne v RTVS, sa stal Sajfa moderátorom nového programu “Strom želaní”. Hlavným bodom tejto relácie sú detské želania, ktoré by chceli deti splniť svojím najbližším.

clipboard01

Tento program už svojou hlavnou myšlienkou pripomína reláciu “V siedmom nebi”, ktorú má na svedomí známy moderátor Vilo Rozboril. Sajfa si je toho vedomý a práve na skúsenejšieho moderátorskeho kolegu si neodpustil na sociálnej sieti narážku so slovami: ,,Robil som už v TV všeličo, ale za týmto si fakt stojím. Žiaden Vilo R. Nebojte sa. Čistá emócia. Žiadne vydieračky.” 

clipboard05

Niektorí majú pocit, že Sajfa vyslovil smutnú pravdu, pretože veria tomu, že projekt “V siedmom nebi” je už len o peniazoch. Iní sa pre zmenu domnievajú, že niekdajší rádiový parťák Adely Banášovej si dovolil priveľa a len sa svojím príspevkom snažil znehodnotiť svojho staršieho konkurenta. Aký názor máte vy? :)

Takto vyzerá Sajfova nová relácia “Strom želaní”

Zdroj/Foto: Facebook | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)