Matej Cifra alias Sajfa nie je žiadna konzerva. Rovnako, ako si vie uletieť na vtipkovaní, otrhnúť z reťaze sa dokáže aj pri móde. Najnovšie si obľúbený moderátor zadovážil kúsok, nad ktorým jeho manželka Veronika iba neveriacky krútila hlavou.

Minulý rok pribudol do rodiny Adidas Yeezy nový kúsok Adidas Yeezy Foam, ktorý dorazil tiež na Slovensko. Tenisky pripomínajúce obľúbené kroksy pred pár dňami obdržala i influencerka Zuzana Plačková. Avšak nebola jediná známa osobnosť, ktorá sa originálnymi topánkami pochválila na Instagrame. Jeden pár totiž skončil aj u moderátora Mateja Cifru.

Kým Sajfa bol z tenisiek nadšený, jeho manželka Veronika už o dosť menej. „Žena ma zabije,” skonštatoval na sociálnej sieti. Neskôr sa populárny vtipálek opýtal fanúšikov, čo si myslia, že na jeho obuv povie práve Verča, pričom im dal na výber z dvoch možností – vymakané a príšerné.

,,Mali ste pravdu, povedala: PRÍŠERNÉ,” napísal názor svojej polovičky spíker Fun rádia, ktorý sa v nosení nových “papučiek” negatívnou odozvou určite odradiť nenechá. Veď bodaj by aj – na známom slovenskom eshope dosahuje ich cena hodnotu 370 eur.

Zdroj/Foto: Instagram/sajfa, tuzexstore, storetuzex.com