Moderátorské duo Matej Sajfa Cifra a Veronika Ostrihoňová Cifrová sú spolu viac ako desať rokov. Počas dlhodobého vzťahu si prešli mnohými fázami, od krízy vyúsťujúcej do krátkeho odlúčenia, až po rozprávkovú svadbu a splodenie dcérky Sáry. Dnes už trojčlenná rodinka nezaháľa ani počas karanténneho obdobia, práve naopak – starostliví rodičia za prítomnosti „ukecaného“ drobca natočili video, zachytávajúce podstatné body na tému dobre fungujúceho manželského zväzku.

Udržať harmonické puto medzi známymi osobnosťami zo šoubiznisu nie je vždy jednoduché. Mnohé celebrity majú obrovské ťažkosti zosúladiť rozlietaný pracovný kolotoč s pokojným rodinným životom, no Veronike so Sajfom sa tú vzácnu rovnováhu nájsť podarilo.

veronika ostrihonvoa sajfa dcera

Veselí influenceri neprestávajú byť aktívnymi ani počas prísnych obmedzení, súvisiacich s pandémiou koronavírusu. Vo sfére virtuálnej reality sa tak manželia Cifrovci fanúšikom pravidelne prihovárajú, pričom nedávno dokonca priniesli zopár osvedčených rád pre zachovanie pomyselného plameňa lásky v manželstve.

Moderátori poskytli divákom priame odpovede na otázky, ktoré ich najviac zaujímali, medzi inými aj na tému nevery. V tom majú obaja jasno – napriek komplikovanosti takejto situácie by sa spoločnými silami dalo z malého zlyhania po čase predsa len spamätať.

,,Ťažké, ťažké! Ale ja si osobne myslím, že manželstvo a vzájomná púť životom sú oveľa dôležitejšie ako možno také jemné zaváhanie, zlyhanie… Nechcem to, samozrejme, ospravedlňovať, ale myslím si, že zo všelijakých neverových šlamastík sa podľa mňa dá vylízať…“ myslí si Sajfa, ktorého manželka je tiež presvedčená o tom, že pokiaľ sa dvaja skutočne ľúbia, jednorázový prešľap by mohli raz prekonať. Samozrejme, v každom prípade záleží len na okolnostiach a tiež na tom, či ide naozaj iba o krátkodobý skrat vo vzťahu.

Pokiaľ vás zaujíma akýsi recept na šťastnú lásku, video známej dvojice je pre vás ako stvorené. Sajfa s Veronikou sa okrem spomínanej nevery dotkli viacerých chúlostivých tém, ako napríklad žiarlivosť alebo bezproblémové fungovanie počas domácej izolácie. Atmosféru manželskej pohody dokonale dotváral rozkošný džavot malej Sárky, znejúci v zákulisí. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/veronikaostrihonova