Obľúbený moderátor a vloger Matej ,,Sajfa” Cifra patrí k sympatickým tváram slovenského šoubiznisu, ktoré si dokážu robiť žarty doslova kedykoľvek a z kohokoľvek. Napriek tomu, že to sem tam občas prepískne a nahnevá nejakú tú celebritku, ľuďom je jeho humor blízky. Ako sa však zdá, tentokrát to Matej nevychytal a ako aktívny športovec sa ,,strápnil” aj on sám. Čo sa vlastne stalo? :)

Momentálne internetom koluje pohybová výzva ,,I can do everything”, ktorá spočíva v tom, že známe osobnosti motivujú verejnosť k pohybovým aktivitám. Ako správny športovec sa do nej zapojil aj obľúbený moderátor Sajfa, ktorého úlohou bolo ostať visieť na tyči jednou rukou aspoň minútu. Sympatický blondiak, ktorý má za manželku jedinečnú Veroniku Ostrihoňovú, sa však k tomuto času ani zďaleka nepriblížil a zavesený vydržal smiešne štyri sekundy. Na jeho obhajobu však musíme uviesť, že moderátor sa výzvy zhostil ľavou rukou, nakoľko len prednedávnom prekonal úraz ,,pravačky”. Svoj tréning však zvládol so cťou a aj on sám ho vníma pozitívne: „Asi mi aj navrel bicák!“ konštatuje s dávkou sarkazmu.

Foto: Facebook | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Miluje prírodu, čítanie a najviac svoju rodinu. Jej veľkým snom je byť dobrou novinárkou a najviac ju baví robiť veci po svojom. Najväčšou inšpiráciou posúvať sa vpred je jej milovaný synček, ktorý jej každý deň dáva dôvod na úsmev.