Rok 2020 mal byť rokom bohatým na svadby, koronavírus to však zariadil inak, a tak sa väčšina z nich odložila na neskôr. Tú svoju do budúcnosti plánuje aj moderátor a komik Jakub Zitron Ťapák. V Sajfovej šou LVL Lama najnovšie priznal, že hoci už má životnú lásku a oženiť by sa určite chcel, zdá sa mu to ako zbytočne veľa peňazí investovaných do jediného dňa. Sajfa v tej chvíli neváhal a poradil mu niečo, čo sám dobre využil pred štyrmi rokmi.

Čas ohromne letí a Matej Sajfa Cifra už dávno nie je len šťastne ženatý muž, ale aj hrdý otecko malej Sáry. Zdá sa pritom, akoby to bolo len včera, čo si svoju lásku Veroniku Ostrihoňovú priviedol pred oltár. V poslednom vydaní šou LVL Lama sa však kvôli kamarátovi Jakubovi Zitronovi Ťapákovi k tomuto dňu vrátil a vyjadril sa najmä k otázkam obávaných svadobných financií.

Na Sajfovej svadbe v septembri 2016 sa Adela zoznámila s Viktorom Vinczem. Dnes už sú svoji aj oni.

„Nechcem prezrádzať úplné zákulisie, ale my sme za tie peniaze, ktoré sme vyzbierali od ľudí, šli na svadobnú cestu,“ prezradil Sajfa, podľa ktorého by sa dali výdavky na svadbu hravo pokryť svadobnými darmi, ak by boli výsostne finančné. On a Veronika sa ich však rozhodli využiť na exotickú dovolenku.

„Ja už že povieš, že nejakú charitu alebo niečo také,“ Jakub sa zasmial na Sajfovej odpovedi, ktorý pripomenul, že s Verčou odcestovali na Maledivy.

„Poradím ti: Napíš mail všetkým pozvaným. My sme mali asi 120 hostí, lebo sme to tiež zredukovali,“ začal kamarátovi radiť Sajfa. „A povedali sme, že nechceme nič, všetko máme. Fakt nepotrebujeme ani dva servisy, ani dva kávovary, ani nové prestieranie, ani toto… Každý, ako sa cíti, pošlite nám na tento transparentný účet (mojej ženy) akúkoľvek sumu. Niekto pridal toľko, niekto pridal toľko a zrazu, keď ti sto ľudí pošle prachy… Aj keby každý poslal len 20 eur, tak vieš.“

Možno s týmto všetkým na vedomí sa Jakub, ktorý bude mať podľa predbežných výpočtov na svadbe až vyše 160 hostí, predsa len odhodlá požiadať svoju priateľku o ruku a ísť do toho naplno.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Sajfa | Foto: Instagram/sajfa, veronikaostrihonova