Veselý moderátor Matej Sajfa Cifra sa v 40-tke dočkal prvorodeného potomka, keď mu manželka Veronika Ostrihoňová porodila minulý rok dcérku Sáru. Od tej doby sa život prominentnej dvojice zmenil na nepoznanie, keďže sa hlavnou hviezdou v rodine stalo malé dievčatko. Teraz bol sebavedomý zabávač dokonca skritizovaný za to, že núti bábätko byť nasilu v šoubiznise, načo zareagoval s poriadnou dávkou irónie!

Keď sa populárny rádiový spíker pochválil najnovším záberom s rozkošnou princeznou, odetou do hviezdneho outfitu, dočkal sa nielen lichôtok od nadšených fanúšikov, ale taktiež štipľavej výčitky.

sajfa ostrihoňová dieťa

,,Nemali by ste deti už teraz nútiť byť v šoubiznise. To nemusí byť šťastie pre každého. Možno nechce dcéra rapovať, ani vás rodičia nenútili byť celebritou,” zhrozil sa komentujúci, ktorého pobúrili Sajfove vtipné plány o Sárinej budúcej hudobnej kariére. Muž zjavne nepochopil, že sa jednalo len o nevinný žart na pobavenie instagramového publika, čo hrdého tatka podnietilo k vtipnej reakcii.

,,Práve, že nenútime. Sára sa sama od seba včera prirodzene spýtala, že kedy budú nové diely Smotánky… Mám pocit, že ju to zaujíma,” úspešný moderátor neostal svojej povesti zabávača nič dlžný a neznámeho pána odbil s humorom sebe vlastným. Pobúreného priaznivca si neskôr podala aj pobavená fanúšička, apelujúc na množstvo gramatických chýb, nachádzajúcich sa iba v pár vetách…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

sajfa sara instagram

Zdroj|Foto: Instagram/Sajfa