Slovenský spíker a moderátor Matej “Sajfa” Cifra sa už onedlho stane poprvýkrát otcom. Spolu s manželkou Veronikou Ostrihoňovou zaznamenávajú priebeh tehotenstva na sociálnych sieťach, pričom sa najnovšie podelili aj so súkromným rozhodnutím, ktoré vyvoláva v spoločnosti mamičiek bujné diskusie!

Veronika Cifrová Ostrihoňová by mala koncom augusta priviesť na svet svoje prvé bábätko. Známa redaktorka sa tak ako mnoho iných žien rozhodla staviť “na istotu” a spolu s manželom Sajfom navštívila kurz, kde sa spoločne pripravujú na náročný pôrod.

Táto voľba sa však stala ostro diskutovanou na rôznych internetových portáloch. Podľa mnohých mamičiek sa totiž jedná len o marketingový ťah na neznalené ženy, ktoré sa boja daného zákroku. Iné sú však názoru, že ich kurz naučil správne dýchať a pripravil ich na najdôležitejší moment v živote.

Ako sa však zdá, verejne známy párik má v tomto smere jasno, a tak sa so svojimi fanúšikmi podelili o zábery priamo z poradne. „Sme na pôrodnom kurze,” avizoval budúci otecko, čo neskôr potvrdila i samotná Veronika.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

A čo si o takejto profesionálnej predpríprave myslíte vy? Jedná sa o “stratu času a peňazí” alebo je to niečo, čo môže žene skutočne pomôcť k lepšiemu pôrodu? Určite nám dajte vedieť svoj názor do komentárov!

Foto: Instagram/Sajfa, VeronikaOstrihonova, Pixabay.com