Po odchode zo statku pustila Rebeka Hlavatá ľudí do súkromia a vo svojom live videu porozprávala o vzťahu s násilníkom. Teraz sa ohľadom rovnakej témy otvorila aj neriadená strela Nikol Fridrichová, ktorá prezradila, čo ju prinútilo na bývalého priateľa podať trestné oznámenie.

Nikol Fridrichová necháva na Instagrame svojim sledovateľom často priestor na rôzne otázky ohľadom jej súkromného, farmárskeho, ale aj pracovného života. Tentokrát sa jeden z dotazov fanúšikov týkal vzťahu exfarmárky s bývalým partnerom, ktorý je i otcom jej dcéry Rebeky.

,,Spoznala som ho, keď som mala 17, začali sme spolu chodiť, keď som mala 18, 21 som otehotnela, 22 porodila,” vysvetľuje podnikateľka vo videu, ktoré sa objavilo medzi jej dennými príspevkami spoločne s mnoho ďalšími odpoveďami na otázky zvedavcov.

,,Posledná bodka, keď nás zamkol v byte. Malá mala rok a pol, vtedy som dala prvýkrát trestné oznámenie,” Niki reagovala na otázku, či ju bývalý priateľ bil. Rodáčka z Bratislavy tak opäť dokázala, že je žena činu – násilníkom si viac život strpčovať nenechala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/nikki_fridrich, videoarchiv.markiza.sk