Posledný duel na markizáckej Farme sa zaradil medzi najnapínavejšie súboje, aké sme v aréne doposiaľ videli. Silná dvojka Henrich Kuľko a Rebeka Hlavatá si za súperov zvolili mimoriadne obľúbených Mária Riga a Beátu Rusnákovú, avšak do hry o rozprávkové obohatenie sa napokon vrátil len prelietavý Heňo. Čoho sa ale po príchode do obce Zlaté Klasy dočkal 26-ročný nechtár, by nevymyslel asi nik!

Mário a Beba opúšťali ostro sledovanú súťaž za hromadného náreku farmárov, ktorým budú obaja účinkujúci veľmi chýbať. Prvý spomenutý dedinčan dokonca spôsobil blízkej osobe obrovský šok, keď sa vo dverách znenazdajky zjavil výrazne schudnutý a zmenený.

Bea Mario Farma

Populárny exfarmár musel vlastnú mamu náhle kriesiť hneď po tom, ako pri pohľade na zničeného syna na mieste omdlela. ,,Keď ma mama zbadala, keď ma videla, v akom stave som, mínus desať kíl, tak ona normálne odpadla. Minútu ležala na zemi, to ma tak veľmi dostalo a potom s vodou som ju oblieval a potom vstala. Hovorím, som tu, nič mi nie je, som zdravý, šťastný, som doma,” Mário opísal drámu, aká nastala bezprostredne po jeho návrate z drsnej šou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto|Video: Markiza.sk, YouTube, Instagram/Farma.markiza