Rok 2016 bol v svetovom a slovenskom šoubiznise plný smutných rozchodov a nepochopiteľných rozvodov. Zdá sa však, že rok 2017 nebude opäť v štatistike zlomených sŕdc zaostávať. Astrológovia majú jasnú odpoveď. Za problémy vo vzťahoch môže planéta lásky!

 

Povedali si: ,,Zbohom, láska!”

Rozchod sa nevyhol idylickému youtuberskému páru Gogovi a Lucy Pug. Ich cesty sa rozišli po troch spoločných rokoch, pričom Gogo sa netajil tým, že spolu prežili najkrajšie obdobie v ich životoch, ale sú až priveľmi rozdielni. Rovnako to nevyšlo ani sympatickej herečke Dominike Kavaschovej a jej dlhoročnému partnerovi, hercovi Lukášovi Dózovi. Ani moderátorka Barbora Rakovská a spevák Tomi Popovič svoj vzťah neposunuli na iný level. Dnes ich spája len rozkošná dcérka Amia. Partnerské problémy trápili aj moderátora Jopa a jeho kubánsku manželku Glendu.

Za všetkým hľadajte Venušu! 

Obdobie od 4. marca do 15. apríla patrilo podľa astrológov obdobiu retrográdnej Venuše. Planéta lásky, vzťahov, harmónie a pokoja, ako ju označujú, sa výrazne spomalila a vytvárala na oblohe dojem, že sa vracia po svojej osi. Astrologický jav nie je ničím nezvyčajným. Pravidelne sa opakuje každých 18 mesiacov a trvá približne 40 dní. Počas obdobia ,,zlostnej” Venuše sa môžu vyskytnúť problémy v medziľudských a partnerských vzťahoch. Mnohé páry začínajú trápiť nevyriešené otázky minulosti a témy, ktoré odsúvali pod koberec. Retrográdna Venuša odkrýva temnejšiu stranu vzťahov. Astrológovia neodporúčajú počas dní Venuše uzatvárať manželstvá, konať unáhlené a začínať nové vzťahy. Ak ste náročné obdobie vo svojom vzťahu ustáli, tak ste na dobrej ceste v ňom pokračovať.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lucia N
Typická žena-blíženci, ktorá má rada písanie, umenie všetkého druhu, balkánske rytmy, chutné jedlo, zvieratá, dobrú kávu a more. Rada sa nachádza tam, kde sa niečo podnetné deje. :)