V poradí piata hlava Slovenskej republiky si za jediný rok vo funkcii získala priazeň obrovskej časti národa. Zuzana Čaputová však nie je len vysokou štátnou predstaviteľkou, ale taktiež inšpiratívnou ženou, ktorá v živote nachádzala vlastnú cestu i vzory. Jedným z nich sa stal otec Štefan Strapák, ktorého podobizeň sa ocitla v čerstvom prezidentkinom príspevku na Instagrame.

Sobota 21. júna sa niesla v znamení Dňa otcov, kedy sa viaceré osobnosti uchýlili nielen k dojemným vyznaniam, ale taktiež k prezentácii milých fotiek zo súkromia. Na milovaného blízkeho nezabudla ani pani prezidentka Zuzana Čaputová, ktorú vraj otcove pôsobenie na ceste životom silne ovplyvnilo.

Zuzana Čaputová v prezidentskom paláci

Bývalý šéf pobočky poisťovne patril v minulosti medzi pomerne vplyvné osoby, dnes si na dôchodku vychutnáva úspech vydarenej dcéry. ,,Všetko najlepšie ku Dňu otcov prajem tomu môjmu a aj všetkým ďalším. Tvoja rola, oci, bola v mojom živote nenahraditeľná. Ďakujem,“ Čaputová stručne, avšak veľavravne vzdala úprimný hold nielen svojmu otcovi. Okrem toho zverejnila na Instagrame aj ich spoločnú fotografiu – čo poviete, podobajú sa? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana čaputová

Zdroj|Foto: Instagram/Zuzana_caputova