Milé dámy, určite to poznáte, keď máte deň pod psa a ešte k tomu poriadne naponáhlo. Máte len pár minút na to, aby ste zo seba vyčarovali Femme Fatale, ale neviete ako? Pozor, stačí len, aby ste v domácnosti mali zopár šikovných beauty pomocníkov!

 

Vlasové pohromy

Ak máte hlavne v lete vlasy lámavé, oslabené a vysušené od chlóru, slnka či morskej vody a potrebujete expresnú pomoc, tak sa poobzerajte po kráľovstve každej ženy, po kuchyni. Vaše neposlušné vlasy dá totiž do poriadku obľúbený olivový olej. Zázrak z prírody si vmasírujte v malom množstve do vlasov a tie budú následne krásne lesklé. Naopak, ak ste majiteľkou rýchlo mastiacej sa koruny krásy, dobrým pomocníkom je suchý šampón. Rôzne značky ponúkajú naozaj kvalitné produkty, ktoré vás zachránia v akomkoľvek okamihu. Blondínky môžu dokonca siahnuť po lacnejšej verzii, a to detskom púdri. Stačí ai ho vsypať do vlasov a po chvíľke vyčesať. Suchý šampón alebo púder vstrebe mastnotu a vaše vlasy budú opäť vo forme.

Čarovanie s perleťou

Zabudli ste si doma kozmetickú taštičku, no máte mať rande? Nezúfajte! Stačí použiť pomádu s lesklým nádychom perlete, ktorá vám poslúži ako ,,tri v jednom”. Na pery, na líniu lícnych kostí, ale aj ako tiene. Behom sekundy nadobudnete svieži vzhľad.

Priehľadný lak

Malá fľaštička zaberie v kabelke minimum miesta a zachráni vás pred módnym faux pas. Chýbajúca manikúra alebo očko na pančuškách? Priehľadný lak je tým najlepším pomocníkom! :)

Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lucia N
Typická žena-blíženci, ktorá má rada písanie, umenie všetkého druhu, balkánske rytmy, chutné jedlo, zvieratá, dobrú kávu a more. Rada sa nachádza tam, kde sa niečo podnetné deje. :)