Písal sa rok 2015, keď skladba Je Nám Teplo ovládla internet a všetky rádiá. Z tria talentovaných a kreatívnych spevákov sa zrazu stali hviezdy, ktoré si zamilovalo celé Slovensko. S hudbou vesmírnou, žiaľ, v pôvodnej zostave končia.

Počas šiestich rokov toho Dominika Morávková-Zeleníková, Dano Kis alias Sorizzo a Marek Koleno zažili naozaj veľa. Zo zoskupenia S hudbou vesmírnou sa stala rešpektovaná hudobná skupina s množstvom úspešných hitov a odohratých koncertov, moderátori televíznej šou Zem spieva či tváre nášho hlavného mesta Bratislava. Po novom však už bude kapela fungovať len vo dvojici. Teda, ak budú fanúšikovia súhlasiť.

,,Ahojte! Po 6 krásnych rokoch naša krásna indiánka Dominika odchádza z kapely. Dohodli sme sa však, že vám ešte toto leto BUDEME HRAŤ koncerty spolu! 

Ďakujeme vám veľmi pekne za podporu, že ste boli celý ten čas s nami a že ste nám verili! Ste najsamsuperlepší fans. Bola to jízda!!!
,“ oznámili členovia S hudbou vesmírnou na sociálnych sieťach.

,,A možno, ak by ste chceli, Sorizzo s Marekom budú pre vás tvoriť pesničky a iné pajtášoviny… Síce bez Dominiky, ale predsa. Kto je za?“ zaznela otázka smerom k ľuďom, ktorí sa vyjadrili, že mamička dcérky Amálky a synčeka Damiána Huga im už teraz chýba.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/shudbouvesmirnouofficial, dominika_m_o_r_a_v_k_o_v_a/jakubcajko