Hudobné zoskupenie ,,S hudbou vesmírnou” sa na Slovensku teší medzi mladými poslucháčmi mimoriadnej obľube. Sympatická herečka a speváčka Dominika Morávková si spolu s Marekom Kolenom a Sorizzom vytvorili mimoriadne publikum a ich skladba ,,Je nám teplo” sa stala akousi metaforou letných horúčav. Čo si však na svojich fanúšikov prichystali hudobníci toto leto?

Toto sa len tak nevidí! Takmer 13 000 000 zhliadnutí videoklipu k skladbe ,,Je nám teplo”, mimoriadny hudobný talent, tisíce fanúšikov či výborne zvládnutá moderátorská príležitosť vo folklórnej šou ,,Zem spieva”. Ako sa zdá, hudobnému zoskupeniu S hudbou vermírnou ide momentálne karta a pre svojich fanúšikov si pripravili nový singel ,,Najviac, čo sme zažili”. Skladba je akousi sebareflexiou, ktorá poukazuje na to, ako sa hudobne vyvíjali, pričom ich jediným cieľom je robiť hudbu pre mladých, vyčariť úsmev na tvárach, prehovoriť do duše a robiť dobrú hudbu. My po dvoch rokoch, čo sú na scéne usudzujeme, že sa im táto idea podarila a držíme palce v ďalšej činnosti. :)

S hudbou vesmírnouS hudbou vesmírnou Najviac čo sme zažiliS hudbou vesmírnou Je nám teplo

Foto: Facebook, Instagram l Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Miluje prírodu, čítanie a najviac svoju rodinu. Jej veľkým snom je byť dobrou novinárkou a najviac ju baví robiť veci po svojom. Najväčšou inšpiráciou posúvať sa vpred je jej milovaný synček, ktorý jej každý deň dáva dôvod na úsmev.