Hoci Filip a Katka mali tvoriť šiesty pár v romantickej šou, život to zariadil úplne inak. Ženích sa zahľadel do druhej ženy a v Svadbe na prvý pohľad viac pokračovať nemohol.

Do 3. série Svadby na prvý pohľad sa zapojilo viac ako 2000 uchádzačov, profesionáli sa preto rozhodli spojiť až šesť dvojíc. Odborníci dali dokopy aj hokejového rozhodcu s učiteľkou, no ich stretnutie napokon vôbec nenastalo. Filip si totižto stihol nájsť priateľku a v experimente musel skončiť.

svadba na prvy pohlad

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak osud zamiešal karty a 28-ročný športovec ostal opäť slobodný. ,,S frajerkou, ktorú som si našiel počas šou, už nie sme spolu, lebo sme bývali vzdialene od seba. Myslel som si, že časom sa to vyrieši, ale nakoniec sme nenašli spoločnú myšlienku. A áno, myslel som si, že to bude niečo dlhodobé. Ukončila to ona,“ prezradil sympaťák pre markiza.sk.

„Filip je sympatický mladý muž, ale ‚nezabuchla‘ som sa do neho na prvý pohľad. Preferujem osobné stretnutie a vyžarovanie ľudí najviac vnímam naživo. Odkaz, ktorý zanechal, ma potešil. Zaujímavosťou však je, že ma Filip kontaktoval a chce sa so mnou stretnúť. Kontaktujú ma aj iní muži, ale zatiaľ sa neobjavil ten pravý,“ povedala tanečníčka, ktorá svoju spriaznenú dušu ešte stále len hľadá.

nevesta katka svadba

Zdroj/Foto: markiza.sk