Slovenský raper Patrik “Rytmus” Vrbovský sa spolu s manželkou Jasminou Alagič podelil o milý rodinný záber s ich synom Sanelom. Ľudia si však na danej snímke okamžite všimli zvláštny detail, ktorému dokonca pripisovali hlbší zmysel!

Jasmina a Rytmus Vrbovskí sa pred takmer tromi týždňami stali konečne rodičmi. Hrdá dvojica sa so svojim zlatíčkom chváli na sociálnych sieťach, pričom už stihla aj prvé spoločné výlety v okolí hlavného mesta.

Zamilovaný celebritný párik sa s jedným zo záberov z rodinného archívu podelil so svojimi fanúšikmi. Ľudí však fotografia, kde Rytmus a Alagič pózujú pri detskom kočíku, poriadne prekvapila. Našli na nej totiž zvláštny detail v podobe ľudskej tváre na oblohe, čomu mnohí pripisovali kresťanský význam.

Tá tvár na oblohe. Ako ich ochranca, anjel strážny,” zamýšľala sa jedna z komentujúcich. „Aj ja vidím a po celom teli husia koža,” pridávajú sa ďalšie reakcie, pričom väčšina z nich sa zhoduje na názore, že na fotografií vidia tvár Boha či anjela. A čo na ňom vidíte vy?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_Alagic