Obľúbený slovenský raper Patrik “Rytmus” Vrbovský sa už tretí týždeň raduje z úlohy otca, ktorej sa zhostil naozaj bravúrne. Novopečený tatko manželke Jasmine Alagič so starostlivosťou o malého Sanela pomáha, ako len môže, a rodinnú pohodičku si užíva naplno. Dôkazom je aj najnovšie video podarenej trojice, ktoré je ale trošičku “iné”.

Od narodenia drobca, ktorý sa takmer bezprostredne po príchode na tento svet stal asi najslávnejším dieťaťom v našom šoubiznise, neubehol ani mesiac, no profily obidvoch rodičov sú už doslova zahltené nádhernými spoločnými zábermi.

rytmus jasmina alagič

Ako ale u Rytmusa býva zvykom, svoje osobné fotografie si značkuje vodoznakom a výnimku neurobil ani v prípade snímok s prvorodeným potomkom. Tváričku malého Sanela tak fanúšikovia obdivovať nemôžu, keďže je vždy takmer celá niečím prekrytá.

Hoci sa na novej nahrávke obrovské písmená ani znaky nenachádzajú, drsný hudobník tentoraz stavil na niečo celkom iné – vtipný a zároveň rozkošný rodinný záznam pretvoril do akejsi animovanej podoby, kde sa manželia Vrbovskí spoločne so synčekom konečne ukázali v plnej kráse. Na týchto záberoch ale pôsobia, akoby pochádzali z nejakej rozprávky či komixu, čo však väčšine priaznivcov určite neprekáža.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_alagic, streamable.com