Populárny autor chytľavých hip-hopových hitov Patrik Vrbovský sa takmer tri mesiace vytešuje z úlohy novopečeného otecka. Potetovaný hudobník si maličkého Sanela veľmi užíva, o čom svedčí aj najnovší príspevok.

Ostro sledovaná trojica v zložení Rytmus, Jasmina a Sanel sa zaradila medzi najobľúbenejšie osobnosti slovenského šoubiznisu. Niet sa čomu diviť, keďže tisíce nadšencov sa s radosťou prizerajú na to, ako má vyzerať pravá harmonická idylka doladená prepychovým a úspešným životom.

rytmus jasmina alagic dieťa

Slávny raper sa však neradí do kategórie ľudí, ktorí by vzácne radosti brali ako úplnú samozrejmosť. Vzhľadom na to, že on sám nemal príliš najšťastnejšie detstvo a vyrastal bez otca, si je veľmi dobre vedomý toho, aké sú tieto veci cenné.

rytmus syn sanel

,,Nič krajšie ako vaše dieťa, každým novým dňom objavuje svet, neexistuje. Nechcem sa zas zamýšľať nad tým, ako niektoré deti vyrastajú bez nezodpovedných rodičov, ale až teraz cítim, aké to je pre deti dôležité. Ďakujem za život, aký mám. Beriem to ako dar,” hrdý otec napísal k nádhernej snímke, kde bozkáva milovaného synčeka počas detskej hry.

Roztomilý anjelik stihol za posledné týždne pekne vyrásť. Ako sa nedávno vyjadrila aj jeho balkánska mamina, Sanel sa vraj každým dňom výrazne mení a je živým príkladom toho, že deti v tomto období rastú naozaj rýchlo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

rytmus sanel

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_alagic